Mila Kunis dhe Ashton Kutcher zyrtarizojnë lidhjen (FOTO-LAJM)

Pas disa kohësh Mila Kunis dhe Ashton Kutcher kanë vendosur që të bëjnë vetë publike lidhjen e tyre. Ata kanë publikuar foto teksa puthen gjatë një një shëtitje në New York.

Ata nuk kanë treguar për muaj të tërë se kanë një lidhje romance. /albeu.com/

Shtuar më 18/09/2012, ora 11:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori