Mila Cunis tregon shtatzëninë
Mila Cunis çdo ditë e më tepër tregon shtatzëninë e saj, ndërsa me veshjet e saj sportive nuk e ka aspak problem të jetë në qëndër të mediave rozë.

Ajo dhe Ashton Cutcher së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë dhe në mediat rozë amerikane, qarkullon lajmi se është një vajzë. Aktorja 31-vjeçare nuk është munduar për asnjë moment të fshehë shtatzëninë e saj në përzgjedhjen e veshjeve. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 17:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori