Miksim i valles shqiptare me këngë të huaj, mund ta kërcej vetëm Bebe Rexha (VIDEO)
Bebe Rexha tregon shpesh herë sa patriote është dhe se nuk e ka harruar gjuhën e zakonet e vendit nga vjen.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, sot ka postuar dy video në Instastory, ku shihet duke kërcyer me këngën e saj “Say my name”, por në remix me motive popullore shqiptare.

Javën e kaluar ajo postoi në Instagram disa video nga kopshti i saj me perime, duke folur shqip.

Shtuar më 24/09/2020, ora 12:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori