Mikesha ''nxjerr zbuluar'' Jennifer Aniston dhe Brad Pitt: Do jenë gjithmonë miq (VIDEO)
Brad Pitt dhe Jennifer Aniston janë bërë miq pas divorcit të tyre në 2005, dhe tani, mikesha Melissa Etheridge ka folur për miqësinë e tyre.

“Oh, ju e dini çfarë? Unë i doja bashkë Brad dhe Xhenin, ata ishin të bukur”, tha ajo.

“Unë besoj se ata do të mbesin gjithmonë miq, sepse ata janë dy njerëz shumë të veçantë që mund të kalojnë gjithçka. Shpresoj vetëm që miqësia e tyre të zgjasë”, vazhdoi ajo.

Shtuar më 07/04/2020, ora 17:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori