Mihrija voton dhe shijon fundjavën
Mihrije Braha ka votuar që në mëngjes, ndërsa më pas ka shijuar fundjavën në një fushë me lule.

“Dilni more me votu se unë kam votu motiiii ooooohohooo, me ka mbet kohë edhe me bo qefff…”, ka shkruar Mihrija në Facebook.

Ajo ka postuar një fotografi ku paraqitet në një fushë me lule, por dhe një tjetër ku shihet me burrin, Naim Abazi. /albeu.com/

Shtuar më 08/06/2014, ora 17:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori