Mihal Kokëdhima tremb dhe Rike Roçin: Kam frikë (FOTO LAJM)

Ish banorja e Big Brother Albania Rike Roçi ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të ndjekësve në “Instastory”.

Në mes të gjithë komenteve që bukuroshja ka marrë për pamjen ka qenë një ndjekës që Rikes i ka bërë një ftesë për tek restoranti i Mihal Kokëdhimës, që u bë i njohur për ngjarjen e dhunës që përfshiu disa turistë spanjollë.

“Të pres në Borsh tek Rastaurant Panorma”, – shkruan ndjekësi.

Duket se bukuroshja seksi është e mire informuar për aktualitetin dhe i ka thyer një përgjigje epike ndjeksit.:

“Jo jo kam frik” duke e shoqëruar me disa emoji duke qeshur.
Shtuar më 20/08/2019, ora 12:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori