Michelle Obama sapo tha gjithçka që nuk e tha dot kur ishte Zonjë e Parë
Mbrëmjen e djeshme Michelle Obama ishte e ftuar në “Jimmy Kimmel Live” për të folur rreth librit të saj të fundit dhe jetës në Shtëpinë e Bardhë.

Kur bashkëshorti i saj Barack Obama ishte president i SHBA- së ish- Zonja e Parë që nuk mund të nxirrte nga goja çfarë të donte. Ndaj përfitoi nga rasti që këtë ta bënte live mbrëmjen e djeshme, duke lexuar disa karta të shkruara enkas për të në formë loje.

"-Unë nuk kam ngrënë kurrë një perime.

- Në të gjithë vitet që ne qëndruam në Shtëpinë e Bardhe përdorëm fjalëkalimin e Netflix- it të Laura Bush- it.

- Unë ndonjeherë nuk jam e sigurtë se cila prej tyre është Sasha dhe cila Malia.

- Unë e kam vjedhur frazën “kur ata bien, ne lartësohemi” nga kapelja e dikujt që bënte promocion.

- Pusho dhe mbaj çantën time shkruan anabel!

- Clooney është fiksimi im."

Pra, Michelle Obama tha gjithçka që nuk ia nxinte dot goja deri para pak kohësh, sepse tashmë nuk është më zonjë e parë dhe mund të thotë ç’të dojë.

Shtuar më 16/11/2018, ora 21:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori