Michelle Obama një "selfie" me Jennifer Lopez
Pëlqej
Jo vetëm Jennifer Lopez, por edhe Michelle Obama ështe e apasionuar pas një "selfie". Mania më e fundit i ka përfshirë të tërë, e ndërsa një foto ku duken të dyja tashmë qarkullon në rrjetet sociale.

Zonja e Parë Michelle Obama dhe Jennifer Lopez kanë realizuar së bashku një "selfie".

"Selfia" është realizuar nga diva Lopez. Zonja e Parë Michelle Obama dhe Jennifer Lopez pozojnë për një autoportret, përpara konventës kombëtare vjetore të 85-të, të Ligës së Qytetarëve Latino-Amerikanë të Bashkuar, në New York, N.Y. Fotoja është postuar sot me mbishkrimin "Fotoja e ditës" nga Ambasada Amerikane në Tiranë. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2014, ora 16:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori