Mia Khalifa bëhet gocë "për shpi" dhe e ndan mendjen për t'u martuar (FOTO LAJM)

Pornostarja Mia Khalifa është një ndër femrat më të njohura në mbarë botën, e cila së fundmi ka ndarë me miliona ndjekës në Instagram lajmin se tashmë i ka dhënë fund beqarisë.

Prej kohësh në një lidhje dashurie me shefin e kuzhinës Robert Sanderbeg, ajo ka marrë propozimin më të bukur me unazë diamanti teksa darkonte me partnerin e saj.

Unaza ishte e fshehur në ëmbëlsirën të cilën Mia e provoi pa e kuptuar ç'kishte brenda dhe më pas u emocionua kur mori propozimin nga Robert, duke thënë menjëherë "Po."
Shtuar më 21/03/2019, ora 19:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori