M’i morën të drejtat si burrë. Çfarë po ndodh me aktorin e humorit?

Pëlqej
Marin Orhani është një ndër aktorët më të talentuar të humorit në Shqipëri. Humori që ai përcjell tek publiku dhe teleshikuesit që e ndjekin, shpesh herë të shkrin gazit.

Mbrëmjen e djeshme ai ka postuar një foto në rrjetin e tij social në Instagram, ku shihet duke bërë punët e shtëpisë. Në foton e postuat duket shumë karizmatik, ai shfaqet me kovë dhe me leckë në dorë.

Ajo që bie më shumë ne sy është mbishkrimi që ai ka bërë në foto: “Në ditën ndërkombëtare të të drejtave të njeriut m’i morën të drejtat si burrë”, ka shkruar Marini. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2017, ora 17:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori