Metoda më e re për hakmarrje ndaj tradhëtarëve
Pëlqej
Teknologjia ka lehtësuar edhe metodat për tu hakmarrë ndaj dikujt që iu tradhëton,shkruan albeu.com.

Kështu ka ndodhur edhe në Angli. Një vajzë pasi mësoi se i dashuri e tradhëtonte përdori telefonin për tu hakmarrë.

Ajo gjeti momentin kur ata ishin në shtrat dhe u hyri brenda dhomës duke i nxjerrë në fotografi. E menjëherë këto fotografi i publikoi në rrjtetet sociale që menjëherë u bënë hit,shkruan albeu.com.

E megjithatë policia ka filluar një hetim ndaj vajzës që i dha një mësim të mirë të dashurit tradhëtar./albeu.com/
Shtuar më 18/06/2018, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori