Meti dhe Klaudia në Kosovë
Kosovari i eliminuar nga Big Brother, Meti Alshiqi tashmë ndodhet në Prishtinë pas eksperiencës në këtë show televiziv. Meti ka lënë Shqipërinë, por jo edhe shoqërinë e krijuar në Big Brother.

Meti është parë në Prishtinë më Klaudian, vajzen tjetër të eliminuar nga Big Brother me të cilën kanë gostitur disa lokale në Prishtinë, shkruajnë mediat kosovare. Në takim me ta ishin edhe modelë nga Prishtina si dhe moderatori Labi i cili edhe i ka bërë të njohur ata.

Meti dhe Klaudia kanë thënë se janë vetëm shokë që i bashkoi ky program televiziv.
Shtuar më 19/04/2012, ora 19:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori