Mësoni kush kujdeset për Renenë dhe a po shkon në kopsht (FOTO LAJM)

Kush kujdeset për Renenë, kur Nora dhe Roberti nuk janë pranë saj?
Rene Berisha është vajza e dy personazheve të njohur të shoubizit vendor, këngëtarëve mjaf të përfolur Nora Istrefi e Robert Berisha.

Rene e vogël po rritet pranë dy prindërve shumë të angazhuar në sferën e muzikës, e që një pjesë të madhe të kohës janë jashtë Kosovës.

Siç kuptojmë, për Renenë e vogël e simpatike kujdeset një dado, por ajo gjithashtu ka nisur të shkoj në kopshtin e shkollës International School of Prishtina (ISP).

Rene është dashuria e madhe e Nores, Robertit, por edhe e gjithë familjes Istrefi e Berisha.


Shtuar më 31/01/2019, ora 18:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori