"Meshkujt më kanë frikë", këngëtarja shqiptare flet për dashurinë
Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të suksesshme, megjithatë duket se jeta e saj personale nuk shkon siç duhet. Vetëm pak kohë më parë, këngëtarja deklaroi se ishte beqare prej 2 vitesh, ndërsa gjatë një interviste për ‘Nylon’ është shprehur se mendon se i tremb meshkujt dhe vajzat.

“Mendoj se të gjithë tremben nga unë, djemtë dhe vajzat. Sepse mua më pëlqen të them shumë gjëra dhe ato mendojnë se do të them gjëra në lidhje me ato. Sidomos djemtë, nuk munden të më përballojnë”, është shprehur Bebe.

Ajo gjithashtu ka prekur pak temën e preferencave të saj, duke zbuluar se është e fokusuar më tepër në energjitë sesa në gjininë shkruan who.

Nëse keni ndërmend ta ftoni në një takim, mos e bëni. “Nuk më pëlqejnë takimet. Nuk më pëlqen të jem intime me dikë, ndërkohë që të gjithë më shohin”, shpjegon këngëtarja. Nëse dëgjoni me kujdes fjalët e këngës ‘Last Hurrah’, duket se ajo flet për një pushim nga romancat. Kujtojmë se së fundmi, Bebe ka qenë në qendër të vëmendjes pikërisht për këtë projekt dhe skenat e saj provokuese në videoklip. /revistawho.com
Shtuar më 01/04/2019, ora 21:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori