Mesazhi i motrës së këngëtarit Dini pas aksidentit tragjik (FOTO)

Barbara Dini, motra e Ergi Dinit, 22 vjeçarit që vdiq tragjikisht ne nje aksident, teksa falenderon gjithë ata që e ngushëllojnë për humbjen, njofton edhe orën e ceremonisë mortore.

Këngëtarja shkruan në rrjetin e saj social Facebook, se për të dhe familjen e saj nuk ka ngushëllim pas kësaj humbjeje.

"Faleminderit te gjitheve per ngushellimet edhe pse per ne s'ka ngushellim! Ju lajmeroj se varrimi behet ne ora 15.30 ne Shkoder!". /albeu.com/

Shtuar më 22/11/2016, ora 09:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori