E FUNDIT/ Kreu i opozitës komunikim të jashtëzakonshëm me median
Bes Kallaku: Një vezë në bregdet sa një qese hashash (VIDEO)

Falenderime miqsore per pushuesit dhe pronaret e lokaleve dhe restoranteve ne bregdet...

Posted by Bes Kallaku on Saturday, July 25, 2015
Çmimet e shtrenjta të sezonit veror në hotelet dhe restorantet e Dhërmiut, duket se kanë tërhequr dhe vëmendjen e aktorin e humorit, Besart Kallaku. Si gjithmonë përmes homrit që e ka pjesë të tijën Kallaku, Ppërmes një postimi në Facebook, ka bërë një mesazh për pronarët e këtyre hoteleve dhe restorantëve.

Në videon e postuar aktoi shprehet se; "Falënderoj pronarët e restoranteve që duan të bëjnë lekë sa për një vit në vetëm tre muaj. Një vezë e skuqur më shkoi sa një qese hashashi". /albeu.com/

Shtuar më 26/07/2015, ora 11:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori