Mesazh prekës nga vajza e Robin Williams në rrjetet sociale
Pëlqej
Pas shumë fyerjeve dhe komenteve negative, vajza e Robin Williams është rikthyer sërish në rrjetet sociale.

Zelda Williams u largua nga rrjeti socialTwitter” dhe “Instagram”, pas vetëvrasjes së të atit. Tashmë ndjekësit e saj në “Twitter” i kanë shprehur mbështetjen aktores, pasi ajo e ka riaktivizuar llogarinë e saj në rrjetin social.

Postimi i rikthimit të saj ishte një “faleminderit” dhe një link që përmbante një thënie nga drama e Harvey Fierstein, e cila thotë: “Kurrë mos u përçmoni në heshtje, kurrë mos e lejoni veten të bëheni një viktimë, pranoni përkufizimin vetjak të jetës suaj, përcaktojeni ju veten tuaj”. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2014, ora 15:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori