Mes yjeve botërore, Albana Osmani pjesë e eventit të madh të modës (FOTO LAJM)
Moderatorja e njohur Albana Osmani përcjell shumë energji pozitive dhe falë kësaj është shumë e pëlqyer nga publiku. Së fundmi ajo ka qenë pjesë e eventit prestigjoz “London Fashion Week.”

Ky është një ndër eventet më të mëdha të modës dhe frekuentohet nga personazhet e famshëm të Showbizit botëror.

Rihanna, Brookyln Beckham, Hanna Ross, Gigi Hadid, Cara Delevigne etj, kanë qenë po ashtu të pranishme.

Moderatorja Osmani i ka bërë Shqipërisë një përfaqësim të denjë me një dukjë shumë elegantë që ka tërhequr mjaft vëmendje, shkruan xing.

Më lartëë po ju sjellim foto të veshjes së saj dhe pamje nga eventi.
Mes yjeve botërore, Albana Osmani pjesë e eventit të madh të modës (FOTO LAJM)

Shtuar më 15/09/2019, ora 15:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori