Mes ëngjëjve, Rita Ora tërbon skenën në Victoria Secret Show (FOTO LAJM)

Pëlqej
Në shfaqjen e mbrëmshme të Victoria Secret, padyshimRita ora ishte një sukses i vërtetë.

Ajo ishte veshur në mënyrë shumë sensuale, ndërkohë që flokët ishte preferuar ti mbante të drejta dhe të gjata.

Një nga detajet në veshjen e Ritës ishin padyshim cizmet e gjata të zeza të cilat i dhanë Orës një pamje edhe më fashion.

Ajo këndoi se bashku me ëngjëjt e Victorias dhe ne fakt nuk dallohej prej tyre. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 08:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori