Dua Lipa sapo konfirmoi hapur lidhjen e re (FOTO LAJM)

Ditët e fundit në media ka qarkulluar një lajme ku thuhej se këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa është në një lidhje me Anëar Hadid.

Dyshja është parë disa herë në shoqërinë e njëri-tjetrit, megjithatë deri më tani nuk kishim asgjë zyrtare, përpos fotove që po thyenin rrjetin.

Por duke qenë se të gjithë po flasin për ta, Dua ka vendosur që ta pranojë publikisht lidhjen e saj nëpërmjet një videoje.

Këngëtarja pak minuta më parë ka publikuar në Instastory një video ku shfaqet krahas të dashurit të saj të ri. Ata shfaqen shumë të afërt me njëri tjetrin teksa shkëmbejnë në makinë puthje dhe përqafime.

Epo më në fund edhe Dua e bëri "si burrat".
Shtuar më 11/07/2019, ora 17:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori