“Merresh me llafe grash”, Fifi sulmon ashpër Mentor Hazizin
Fifi dhe Mentor Hazizi kanë nisur një përplasje të hapur virtuale.

Ishte Mentori ai që tha publiksiht se fifi ishte më e stonuara e Këngës Magjike, një deklaratë ndonëse e rëndë, deri diku e vërtetë.

Por kjo Fifit nuk i ka pëlqyer aspak ndaj i ka bërë një dedikim të gjatë në Instagram, dhe në fund e ka bërë edhe tagg për të qenë e ndershme.

"E para pom vjen keq shumë që po të dhem suksesi i kangës #PsikopatjaJote… Më vjen prapë keq që nuk je në formën e duhur artistike siç ke qenë në kohën kur ke punu me producent të mirëfilltë.. në këtë rast me Florin që të ka producit kangë… Është pak ulje që ti sot me dal edhe me than që janë marr vesh artistash mes veti për punë pikësh, kur edhe ti besoj je ndër ta që ke bashkpunu.. Po më vjen keq që një artist merret akoma me diçka që ka kalu dhe nuk merret me projekte po me llafe si gratë, mbi të gjitha je mashkull.. Po më vjen keq që ke marrë 3 vjet pjesë në po të njëjtin festival të cilit nuk i kanë ndërruar rregullat, yhyyy ka kohë nuk mahet mend prej kur Kënga Magjie ka votuar me juri…

Shyqyr ZOT QË KOM STONU…shyqyr ZOT QË KENA PAS PROBLEME… Po nji sen e ke harru me e cek… Bashkë me 3000 veta në sallën e pallatit të Kongreseve e kënduam unë e Mc Kresha.. kena stonu bashkë me krejt shqiptarët që kanë qenë aty dhe me ata që e kanë ndjek nga TV… “sepse kënga jonë nuk ka qenë e keqe!” Juria mbase dhe të ka vlerësuar për saktësinë tonde vokale, po kanga jem me kreshën edhe e Florit që fitoi, po dëgjohen e knohen prej publiku… Masi veq dole e fole edhe mu po më vjen keq që shumë këngë ma të mia nuk kanë hyrë në finale…

Nesër ti ZOTNI i DASHUn, me u bo festivali me juri prapë ke me than, për kangët më të dëgjume të festivalit që “SHKUN EDHE E KORRUPTUN JURIN˔… Po një gjë mbaje men, PUBLIKUN i dashun artist S’MUNESH ME KORRUPTU…"
Shtuar më 16/03/2019, ora 16:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori