Merr fund pritja, Emina Cunmulaj lind fëmijën e dytë

Pëlqej
Emina Cunmulaj ka lindur fëmijën e saj të dytë.

Modelja shumë e njohur e mbajti të fshehtë por ditën e sotme ka sjellë në jetë një vajzë.

Ajo ka zgjedhur emrin Mia Soraya për vogëlushen e saj të dytë.

Më në fund pritjes së gjatë i ka ardhur fundi. Me anë të një fotoje familjare Emina i ka uruar mirëseardhjen vajzës së saj.

“Kush e drejton botën? Femrat! Mirë së erdhe mes nesh vogëlushe, Mia Soraya Nazarian! Mami, babi dhe Ella Faria të duan shumë! ' shkruan Emina në postimin e saj. /albeu.com/
Shtuar më 23/05/2018, ora 22:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori