Merr fund lidhja mes super modeles dhe shkrimtarit turk (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një tjetër dyshe e botës së shoubizit i ka dhënë fund lidhjes së tyre në këtë fillim vit të ri.

Adriana Lima dhe i dashuri Metin Hara më nuk janë bashkë pasi i kanë dhënë fund romancës 1 vjet e gjysmë, shkruan Us Weekly.

Ish modelja e “Victoria’s Secret”, 37-vjeçarja dhe shkrimtari turk nxitën zërat se kishin probleme vitin e kaluar, pasi Hara postoi një mesazh të fshehtë për “muzikën” e tij.

“Ajo ishte poema që gjithmonë kam dashur të shkruaj”, shkroi ai vitin e kaluar në rrjetet sociale.

Lima i dha fund thashethemeve në dhjetor pasi u raportua se ajo ka pasur një flirtim me yllin gjerman të futbollit, portierin e Besiktasit, Loris Karius.

“‘Për median e rreme turke duke pretenduar se po flirtoj me disa njerëz të rastësishëm që kurrë nuk kam takuar. . . Ju lutemi të ndaloni krijimin e lajmeve të rreme!”, ka shkruar ajo në Instagram.

Që atëherë, braziliania ka fshirë të gjitha fotografitë me 36-vjeçarin nga rrjetet sociale.

Ndryshe, Hara vazhdon të jetoj në shtetin turk gjersa Adriana po bën karrierë në SHBA.
Shtuar më 22/01/2019, ora 12:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori