"Mercenari 2", rikthehen kolosët e filmit amerikan (FOTO-LAJM)

Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jean-Claude Van Damme janë parë sëbashku në Londër në premierën e filmit "Mercenari 2". Edhe pse vitet kanë kaluar, heronjtë e filmit amerikan janë parë në një formë të përkryer.


Nga kohët e artë të kinemasë me filmit "Rambo" apo "Conan" teksa aksioni nuk mungonte, tashme teknologjia e filmit ka ndryshuar shumë. "Jam shumë i lumtur që i jam kthyer kinemasë", është shprehur Schwarzenegger i cili ka vlerësuar edhe kohën kur ai ishte në biznes dhe politikë. /albeu.com/


Shtuar më 14/08/2012, ora 15:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori