"Mëngjese si ky...", Luana na përshëndet nga parajsa në tokë (VIDEO)
View this post on Instagram

Morning like this.. #maldives 🌴

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Luana Vjollca prej disa ditësh ndodhet me pushime në vendin e ëndrrave të shumë kujtë, Maldives.

Ajo së bashku me partnerin e saj Krenar Çoçaj duket se po i shijojnë në maksimumum pushimet perrallore.

Luana shpesh herë ka ndare me ndjekësit e saj në Instagram momente nga Maldives.

Mëngjesin e sotëm me siguri i ka lënë të gjithë ndjekësit pa fjalë me videon e publikuar në profilin e saj.

Luana shfaqet e shtrirë në rrjetën e vendosur në det pranë shtëpisë së drurit ku çifti po qëndron, teksa shijon flladin e freskët dhe rrezet e diellit.

"Mëngjese si ky. Maldive"- shkruan Luana krahas postimit që ka marrë menjëherë qindra komente nga fansat. /albeu.com/
Shtuar më 01/03/2019, ora 11:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori