E FUNDIT/ Tronditet Milani, zhbllokohet sfida në San Siro (VIDEO)
"Menduan se kisha vdekur", Aurela Hoxha tregon problemet me alkoolin
Aurela Hoxha është një nga modelet më të komentuar në rrjet.

Shpesh herë ajo është bërë pjesë e debateve për operacionet plastike në trupin e saj, gjë të cilën e ka mohuar. Por së fundmi Aurela na ka treguar një tjetër problem në lidhje me jetën e saj private.

Modelja tregon se ka patur probleme me alkolin disa herë.

“Në ditëlindjen e vëllait në SHBA, shkova surprizë dhe gjatë festës një grua që punonte aty tha, t’i duhet të pish ndonje gotë sepse ne jemi mbledhur për të resepktuar vëllain tënd. Unë piva dy gota dhe u bëra shumë keq. U zgjova në shtrat dhe të gjithë ishin tmerruar, vëllezërit menduan se kisha vdekur. Por kur u zgjova i thash që të qetësohen sepse e kam vetëm nga alkoli”, përfundoi Aurela në një i intervistë për ‘’Thumb”./albeu.com/
Shtuar më 18/11/2018, ora 10:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori