Menduam se ishte një flirt, këngëtarja shqiptare po planifikon dasmën
Pëlqej
Të gjithëve i kanë bërë përshtypje tufat me lule në profilin e këngëtares shqiptare Adelina Tahirit të cilat emndoheshin se vinin nga një djalë misterioz.

Më pas në nëntor, Adelina e konfirmoi vetë këtë, duke shpallur hapur dashurinë për “Princin e Kaltër” që “është mashkulli ideal” dhe “e bën të ndihet si princeshë”, e ftuar në “Top Shoë”.

Dhe e paskan marrë me të vërtetë seriozisht: po përgatiten për dasmën. Sipas burimeve për “Prive”, ata sapo kanë nisur të bëjnë planet e para.

Adelina Tahiri nuk e ka bërë ndonjëherë publik identitetin e tij, por pa e parë fare duket një “alamet djali”.
Shtuar më 16/12/2017, ora 23:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori