Mendoi se ishte në prova, Seldi lë nam në emision (VIDEO)
Të ftuar në “Xing me Ermalin” kanw qwnw 4 këngëtarët shumë të dashur për publikun, Sabiani, Marseli, Seldi dhe vajza e Sabianit, Keisi e cila së fundmi ka publikuar videoklipin e saj të parë në bashkëpunim me Seldin.

Ky i fundit me t’u futur në emision mendoi se ishte në prova. Seldi kishte ardhur i veshur me tuta sportive dhe xhup duke mos e ditur se publiku po e ndiqte nga ekrani.

Pasi Ermali ja vuri në dukje këtë, Seldi mendoi se moderatori po tallej. Por Ermali i tregoi se publiku ndodhej në sallë dhe kamerat po regjistronin duke e lënë Seldin të habitur.

“Korrektësia jote si gjithmonë zero”, i ‘tërhoqi veshin’ Sabiani Seldit.

Shtuar më 24/02/2019, ora 11:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori