“Çmendet” Olta Gixhari, zhvishet në sy të Ermal Mamaqit (VIDEO)
Aktorja Olta Gixhari ishte e ftuara e mbrëmjes se sotme ne emisionin “Xing me Ermalin”. Ajo ka provokuar me veprimet e saj.

E veshur me një kostum të zi, Olta ka hipur në tavolinën e Ermalit, me takat e saj të kuqe dhe pa nguruar ka hequr pantallonat. Veprimi i saj erdhi pas pyetjes së Ermalit nëse ajo vesh apo jo mbathje.

Gjithashtu gjatë intervistës së saj në emisionin “Xing me Ermalin” aktorja Gixhari ka pranuar se aktualisht nuk është në një lidhje.

Ajo ka theksuar se ka më shumë se një vit që është vetëm duke mos dhënë detaje të tjera për këtë pjesë. Po ashtu ajo është shprehur se prej shumë vitesh jeton vetëm dhe nuk ka jetuar kurrë me shoqe në shtëpi apo me ndonjë mashkull./Albeu.com/
Shtuar më 14/01/2017, ora 22:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori