Melissa i thotë "po" Princit
Kevin-Prince Boateng, mesfushori i Milanit dhe showgirl-i Melissa Satta kanë vendosur të martohen. Çifti deklaroi se është njohur një vit më parë gjatë javës së modës, në Milano, dhe që atëherë nuk janë ndarë më nga njëri-tjetri.

Lojtari u shpreh se ka vendosur të martohet sepse është dashuruar menjëherë me Melissën pasi vetëm pas 2 javësh njohjeje mendonte se ajo ishte femra e jetës së tij. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2012, ora 15:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori