Melisa e "Përputhen" habit me deklaratën: Po të isha p*rnostare... (FOTO LAJM)

Melisa, tashmë e njohur për shkak se është pjesë e emisionit më të ndjekur shqiptar “Për’Puthen”, ka habitur mbarë opinionin publik me deklaratën e saj.

Vajza që studion për mjekësi dhe që ka pasion baletin në një video live që ka bërë në llogarinë e saj të “Instagram” ka thënë se nëse do të ishte pornostare do të ishte shumë e pasur.

Më konkretisht, kjo e fundit tha se:

“Po të isha pornostare do isha super e pasur”
Shtuar më 26/11/2020, ora 09:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori