Melania "merr hak": Mënyra si e puth kryeministrin bukurosh të Kanadasë hap polemika në rrjet (FOTO LAJM)

Syri i një fotografi kap gjithçka. Edhe detajin më të vogël. Dhe kësaj radhe ai bëri të pavdekshëm një moment që i thotë të gjitha. Zonja e parë e SHBA-ve, Melania Trump në G7 në Biarritz të Francës e përshëndet kryeministrin e Kanadasë, Justin Trudeau me një puthje, por ka një moment kur shikimi i saj është mjaft domethënës.

Nga pamjet e tjera është e qartë se është vetëm një përshëndetje, por kaq ka mjaftuar që në rrjet të plasin komentet nga më të ndryshmet. Gjithçka ndodhi të dielën kur zonjat e para të G7 – pasi kishin lënë bashkëshortët e tyre në Biarritz – u larguan me zonjën e shtëpisë, Brigitte Macron.

Grupi i organizuar për ekskursionin ishte i përbërë nga 6 zonja të para dhe në qendër të vizitave ishte …“speci djegës”.

Shtuar më 26/08/2019, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori