Mel C nuk lejon vajzën të shohë Rihannan, shkak video-t seksi
Konkurenca mes këngëtareve është shumë e madhe, e ndërsa Mel C ka ndaluar vajzën e saj që të shohë videot e Rihannas, pasi shfaqet shumë seksi. Sipas saj, Rihanna e ka tepruar duke shkuar përtej kufijve.

Ajo ka shkuar deri në atë masë ekstreme, sa t’i ndalojë vajzës së saj 7-vjeçare Scarlet, të shohë videot e yllit të muzikës. "Vajza ime Scarlet është një fanse e madhe e Rihannas, por unë nuk e lejoj t’i shohë videot e saj.

Ato kanë përmbajtje shumë të madhe seksuale. E mbroj vajzën time nga këto shfaqje kur mundem, por ajo po rritet shpejt”, ka deklaruar Mel C për “The Mirror”.

40-vjeçarja akuzoi Rihannan dhe ndjekësit e saj se po e keq interpretojnë kuptimin e “fuqisë femërore”. “Mund të them se edhe ne bëmë diçka për të rritur fuqinë e femrës, por tashmë ka shkuar përtej kufijve, përtej qëllimit.

E kuptoj që gjenerata e sotme është një brez tjetër, por nuk mendoj se kjo sjellje i forcon ata më tepër”, është shprehur ajo. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 17:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori