Megi Pojani shtatzënë? Publikoi foto me barkun e rrumbullakosur dhe fansat po çmenden (FOTO LAJM)

Megi Pojani është prurja më e re që po bën namin në Shoëbizin shqiptar.

Ajo çfarë Megi di të bëjë më mirë është të bëjë shumë zhurmë dhe së fundmi ka arritur mjaft "sukses".

Ajo ka publikuar një foto në Instagramin e saj të populluar me barkun e rrumbullakosur ku mbi të ka vënë ekon e një foshnje dhe ndjekësit e akotres kanë shpërthyter në komente.

Më pas Megit i është dashur të bëjë një video duke sqaruar se nuk është shtatëzënë dhe nëse kjo ndodh ajo shton se do sigurohet të mos e marrë vesh kurrë asnjë./albeu.com/
Shtuar më 09/06/2020, ora 13:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori