Meghanit nuk i dridhet qerpiku, thyen protokollin edhe për festa
Dita e sotme shënon festën e Krishlindjeve dhe kudo në botë mbahen mesha për të festuar lindjen e Krishtit.

Por cfarë ndodhi sot me familjen mbretërore dhe si u veshën ata?

Princi i Uellsit, Duka i Cambridge dhe Dukesha e Cambridge, Dukesha e Sussex dhe Duka i Sussex mbërritën ditë e sotme për të marrë pjesë në meshën e Krishtlindjeve në kishën StMary Magdalene në Sndrigmah, Norfolk.

Në sy ra fakti se Meghan si gjithnjë nuk ka pyetur shumë për protokollin por është veshur me të zeza, gjë që nuk i lejohet familjes mbretëore.

Ndërkohë Kate ka veshur një pallto ngjyrë vishnje të fortë dhe të dyja duken rrëzëllitëse. /albeu.com/
Shtuar më 25/12/2018, ora 15:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori