Meghan shfaqet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur, vesh fustanin e shtrenjtë
Princ Harry dhe Meghan Markle janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Jemi të gjithë të emocionuar!

Momentalisht, çifti ndodhet në Australi për një turne mbretëror dhe aty folën për herë të parë për bebin që pritet të vijë në jetë pranverën e ardhshme.

Për herë të parë, Meghan ka treguar barkun e saj të fryrë nga shtatzënia.

E veshur me një fustan blu, ajo ka shkëlqyer dhe ka treguar sesa e bukur duket nurin që i ka dhënë shtatzania.

Dukesha i kishte lënë flokët të lëshuara, ndërsa fustani blu është dizenjuar nga SAFiYAA me një çmim prej 1095 paundësh.

vesh mbante një palë vathë të shkëlqyeshëm me diamante, të cilët i vareshin deri tek supet. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2018, ora 16:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori