Meghan rrëshqet dhe gati rrëzohet, Harry e shpëton nga çasti i sikletshëm (VIDEO)
Princ Harry dhe bashkëshortja e tij Megan Markle këtë herë janë shfaqur teksa shkuan në dasmën e mbesës së princeshë Dianës.

Ama Meghan ka pësuar një incident.

E veshur me një fustan të gjerë dhe me taka fine, Megan për pak sa nuk ka rënë ndërsa ecte në një tokë të paasfaltuar. Fatmirësisht, ajo ishte kapur për dore nga i shoqi, Princ Harry, i cili e ka shtrënguar fort kur këmba e saj ka rrëshqitur paksa.

Ky moment ka kaluar me të qeshura dhe pa rënë në sy nga çifti mbretëror. /albeu.com/

Shtuar më 17/06/2018, ora 16:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori