Meghan në pritje të dy fëmijëve, reagon babai i saj
Princ Harry dhe Meghan Markle u martuan vetëm një muaj më parë.

Ama shumë shpejt në rrjete sociale ka qarkulluar lajmi se ajo është shtatzënë.

Ditët para dasmës së Harry dhe Meghan Markle ishin plot drama edhe për shkak të lajmeve, pjesë e të cilave u bë edhe i ati i saj, Tomas.

Sidoqoftë, pasi dëgjoi lajmet se Meghan mund të jetë shtatzënë, Thomas nuk mund ta përmbante ekzaltimin.

"I ati i Meghan ka thënë se nëse lajmi që çifti është në pritje të binjakëve është i vërtetë, për të është një lajm shumë i mirë dhe ai është shumë i gëzuar për ta",- tha një burim i afërt me familjen e Markle për HollywoodLife.
Shtuar më 22/06/2018, ora 21:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori