Meghan i zbulojnë padashje gjininë e bebes mbretërore
Dukesha e Sussex, Meghan Markle do të bëhet së shpejti nënë për herë të parë, lajm i cili u bë i ditur fillimisht nga burimet pranë familjes mbretërore.

Meghan u shfaq në publik me barkun e rrumbullakosur duke e shuar edhe këtë kuriozitet megjithatë ka mbetur ende enigmë gjinia e fëmijës.

Thuhet se Meghan dhe Harry po presin djalë pasi në baby shoëer-in e mbajtur dy ditë më parë, mikesha e dukeshës u pa me një dhuratë ngjyrë blu.

Ups, Meghanit sapo i nxorrën sekretin. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2019, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori