Meghan dhe Princ Harry marrin dhuratën fantastike nga fansat

Meghan Markle erdhi në familjen mbretërore si shembull i vajzës së lirë dhe pa komplekse.

Ama transformimi i saj në anëtare të denjë të familjes mbretërore ka arritur në një tjetër nivel.

Ata ndodhen në Islandë dhe në një takim me fansta e tyre kanë marrë edhe një dhuratë mjaft të veçantë nga një fanse e tyre. Chloe Mullins i dha çiftit mbretëror një kornizë ku kishte pikturuar një fotot të tyre kur ishin të fejuar.

Sipas revistës prestigjoze “People” ata kanë mbetur të habitur nga talenti i vajzës dhe me kënaqësi e kanë pranuar dhuratën duke ia dhënë asistentes që i shoqëronte. Vetë Chloe në INstagramin e saj ka shkruara për këtë moment të paharrueshëm për të dhe lumturinë e saj që komunikoi me Meghan dhe Princ Harry.

“ Vizatimi im po shkon në Pallatin Kensington. Jam e kënaqur që munda të flas me ta, ata janë vërtetë shumë të mirë!”- shkruan ajo.
Shtuar më 15/07/2018, ora 16:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori