Mega hiti doli, publikohet zyrtarisht kënga e Tayna dhe Mozzik (VIDEO)
Ditën e djeshme në internet doli kënga e Mozzik dhe Tayna.

Ndonëse, "Edhe ti", ishte planifikuar të publikohej më 28 janar, dikush iu ‘prishi punë’ dhe dyshja u detyrua të publikojë bashkëpunimin më herët.

Momenti ka ardhur dhe kënga sapo ka dalë në Youtube.

Ashtu siç tha edhe Mozzik, ky projekt muzikor me siguri do të kthehet në një mega hit dhe pritet që të dëgjohet kudo.

"Lakmitare ke mendu se jeta është veç parë", thotë Mozzik në një pjesë të këngës dhe duket sikur me këto fjalë i referohet Loredanës.
Shtuar më 22/01/2020, ora 12:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori