Mediat shpallin "gabimisht" të vdekur Sylvester Stallone

Një lajm i rremë, i përhapur nga CNN që pretendon se aktori i njohur Sylvester Stallone ka ndërruar jetë në moshën 70-vjeçare po bën xhiron e botës nëpër internet dhe rrjete sociale.

Thashethemet janë përhapur me shpejtësi, ndërsa ky lajm është hedhur poshtë menjëherë.

Vet aktori nuk ka komentuar për “vdekjen” e tij të parakohshme, por disa media lokale në Los Angeles publikuan fotot më të fundit që vet aktori ka bërë publike në Instagramin e tij.

Sipas këtij lajmi të rremë, Stallone “ka ndërruar jetë” për shkak të mbidozës. Muajt e fundit kanë qenë jo të pakta lajme të tilla të gënjeshtërta për aktorë të ndryshëm hollivudianë. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2016, ora 23:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori