Mediat italiane: Elhaida Dani, fituese e "The Voice"
Pëlqej
Ehaida Dani
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Mediat italiane shkruajnė se fituesja e talent show-t "The Voice of Italy" me shumė mundėsi, do tė jetė pikėrisht 20-vjeēarja nga Shkodra Elhaida Dani. "Rete 24", nė njė artikull online shprehet se "kėngėtarja e re, e lindur dhe e rritur nė Shkodėr, ka njė zė tė bukur e tė fuqishėm, por ajo qė bėn mė shumė pėrshtypje ėshtė fakti qė ka marrė pjesė nė disa talent show nė vendin e saj".

Nė shkrimin mbi Elhaidėn pėrmendet pjesėmarrja nė "Star Academy" dhe fitoret e saj nė festivalin "Top Fest" dhe nė "Champions League" nė Rumani. "Elhaida duket super e favorizuar pėr tė fituar kėtė edicion tė "The Voice", megjithėse thuajse gjithmonė ka kėnduar nė anglisht", shkruan "Rete 24".

Tė enjten, mė 30 maj do tė transmetohet nė televizionin italian "Rai 2" nata finale e talent show-t "The Voice of Italy". Do tė garojnė midis tyre katėr kėngėtarėt e mbetur nė skuadrat e Piero Pelu, Rafaela Carra, Noemi dhe Ricardo Cocciante. Kėngėtarja shqiptare ėshtė e pėrzgjedhura e Cocciante-s. /albeu.com/
Shtuar më 29/05/2013, ora 12:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.