"Më vjen keq mami", Rasheli si "çun haram" me automatik në dorë (VIDEO)
View this post on Instagram

sorry mama, i’m a bad boy😛

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

Gjithmonë e kemi parë në ekranet televizive. Ajo është një ndër femrat më të bukura dhe më të dëshiruara ndër shqiptarë.

Fjalën e kemi për Rashel Kolanecin e cila së fundmi është shfaqur shumë ndryshe duke treguar edhe karakterin e saj pak maskilist duke dalë në një qendër poligoni ku nuk është kursyer aspak përkundrazi.

Ka rrëmbyer automatikun dhe në video shkruan: “Më fal mami, jam një djalë i keq”.

Duhet të themi se ajo është bërë e famshme për format e saj bombastike dhe ndiqet një numër i madhe personash në rrjetet sociale.

Shtuar më 14/08/2019, ora 13:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori