"Me ty gjithë jetën në karantine", Françeska Jaçe me të brendshme bën gallatë me ndjekësit (FOTO LAJM)

Edhe Françeska Jaçe i shumë "bashkëvuajtës" të tjerë të karantinës ka gjetur ngushëllim te rrjetet sociale.

Modelja ka publikuar një foto me të brendshme seksi mbi shtrat dhe si gjithmonë komentet kanë vërshuar.

Por ndryshe nga herët e tjera, këtë herë në komente me ndjekësit ka marrë pjesë edhe vetë Françeska.

"A shtyhet naj çik në shtëpi?", shkruan bukuroshja krah fotos ku ndjekësës të ndryshëm i kanë komentuar se me të do e shtynin gjithë jetën në karantinë./albeu.com.
Shtuar më 28/03/2020, ora 11:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori