Më të dashuruar se kurrë më parë, Fero dhe Arbenita bashkohen sërish (FOTO LAJM)

Pandemia i ndau, por tashmë ata janë ribashkuar pas një kohe të gjatë.

Bëhet fjalë për çiftin e njohur, reperin Fero dhe modelen, Arbenita Ismajli.

Këtë mall për të dashurën, si rrallë Fero e ka shprehur përmes disa fotografive të postuara në Instagram.

Ai ka publikuar imazhe pranë partneres së tij, teksa Arbenita shihet në prehrin e tij., ndërsa ajo që mori vëmendjen ishte veshja provokuese dhe linjat seksi të modeles.

Ndryshe, Fero ka paralajmëruar projektin e ri i cili pritet të lansohet me 6 korrik.
Shtuar më 02/07/2020, ora 21:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori