Më të bukura se nënat, i njihni vajzat e motrave Bregu (FOTO LAJM)

Deputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu është padyshim një nga politikanet shqiptare më në formë.

Kujdesin ndaj vetes ajo duket se ja ka trashëguar edhe te vajza e saj Kejda.

Por duket se Kejda ka dhe një kushërirë e cila duket të jetë më simpatike.

Vajza e Ornela Bregut duket të jetë një zonjush simpatike.

Dy vajzat me fotot e shumta që postojnë në rrjetet sociale na tregojnë se edhe ato ndajnë një marrëdhënie shumë të ngushtë mes tyre sikurse nënat e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 31/05/2018, ora 12:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori