Me siguri nuk e keni vënë re këtë detaj në dasmën e Besit dhe Xhensilës (FOTO LAJM)
Xhensila dhe Besi sonte kanë natën e tyre më të rëndësishme, atë të kurorëzimit të dashurisë së tyre në martesë.

Përpos kujdesit që i është shtuar pamjes së gjithë këtij eventi, me siguri nuk e keni vënë re se dyshja kanë edhe një numër të madh të të ftuarve .

Madje për Xhensilën janë përkujdesur një ekipë e madhe për ta bërë ketë edhe më të bukur nga se është.

E tashmë janë publikuar disa fotografi nga momentet e kësaj ceremonie, ku dyshja duken për mrekulli.

Xhensila si gjithmonë shumë e bukur dhe e kuruar në çdo detaj po e përmbushë gjithë natën e saj. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2017, ora 22:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori