E FUNDIT/ Tërmeti shkund Tiranën
Më shumë se 6 vite pa kënduar, Julka Gramo zbulon arsyen që e bëri të heqë dorë (FOTO LAJM)

Vite më parë, Julka Gramo ishtë një ndër këngëtaret më aktive në tregun muzikor shqiptar.

Ajo sillte shpesh këngë të reja dhe disa prej tyre mbahen mend ende.

Por për më shumë se 6 vite ajo ka vendosur të heqë dorë nga ky pasion dhe shkakun e ka treguar sot për herë të parë.

Në një intervistë për emisionin “Mirage” Julka ka treguar se u largua nga muzika për të qëndruar sa më pranë familjes.

Ajo u shpreh se muzika i merrte shumë kohë dhe nuk e lejonte të merrej me fëmijët e saj.

Por, ajo shtoi se gjatë kësaj periudhe pushimi ka kuptuar se dashuria e saj më e madhe është radioja dhe televizioni.

Aktualisht ajo është duke ushtruar profesionin e saj në radio dhe televizion dhe mesa duket ka gjetur komoditetin që i nevojitet.
Shtuar më 19/10/2019, ora 09:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori