Me shumë kile dhe gjoksin jashtë, Genta e BB lë nam në ekran (VIDEO)
Gentjana Gjalpi, ose siç e njohim shkurt Genta, është padyshim një nga banoret më të përfolura të ''Big Brother 5''. Vajza rebele që e jetonte jetën siç i vinte.

Ajo së fundmi është shfaqur në emisionin e Rudinës, ku ka folur për jetën e saj, por detaji që u vu re është ndryshimi i pamjes së saj. Duket se Genta paska shtuar disa kile të mira.

Në emision ajo shihet me një fustan super të shkurtër, e cila i ve në pah gjoksin dhe ''defektet'' që i janë formuar nga kilet e shtuara.

Këmbët e saj duket se ndihen në ''siklet'' duke qëndruar këmbë mbi këmbë. Epo mendojmë se të heqësh pak kilet e tepërta do ishte edhe më simpatike. /albeu.com/
Shtuar më 10/03/2018, ora 11:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori